Tragjike, i riu gjendet i vetëvarur në Institutin Bujqësor

Ndaje

Ne Instituin Bujqesor eshte gjetur i vetevarur nje i ri. Burime nga policia bejne me dije se ngjarja ka ndodhur para nje ore dhe se viktima nuk ka shenja dhune.

Tiranë/Informacion paraprak
Më datë 08.06.2020, rreth orës 07:54, në Institut Bujqësor në një objekt në ndërtim, është gjetur i vetëvarur shtetasi K.C., 27 vjeç.

Nga kqryja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

\DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje