I riu hidhet nga ballkoni, ndërron jetë rrugës për në spital

Ndaje

Ngjarja e rende ka ndodhur ne Elbasan dhe sipas policise viktima ka mbetur shtetasi 31-vjecar, me inicialet U.Xh.

Shtetasi U.Xh., 31 vjeç, është hedhur nga ballkoni i banesë së tij nga kati i katërt i një pallati dhe rrugës për në spital ka ndëruar jetë”– njofton policia.

Pak me heret, nje ngjarje e rende ndodhi ne Kruje kur nje i moshuar u gjet i pajete ne banese.

Elbasan/Informacion paraprak

Në lagjen “Beqir Dardha”, Elbasan, shtetasi U.Xh., 31 vjeç, është hedhur nga ballkoni i banesë së tij nga kati i katërt i një pallati dhe rrugës për në spital ka ndëruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje