Tag: GRUAJA

FOTO/Bashkia e akuzoi për propagandë, Zhupa i ‘përplas’ të vërtetën Veliajt:...

Bashkia e Tiranes ne nje njoftim per shtyp se fundmi tentoi te nxirrte 'zbuluar' Partine Demokratike, e cila javeve te fundit sjell deshmite e...

Identifikohet gruaja e gjetur e mbytur në rezervuar, vuante nga probleme...

Një person i pajetë u gjet mëngjesin e kësaj të enjtje në Tiranë. Policia bënte me dije se një shtetase ishte gjetur e mbytur...

Mbijetoi shumë pak pas infektimit, humb jetën një 60-vjeçare nga Covid-19

Një 60-vjeçare nga Përmeti ka ndërruar jetë nga koronavorusi. Ajo ishte konfirmuar pozitive një ditë më parë. Burime bëjnë me dije për abcnews.al se prej...

Denoncoi se u braktis nga shteti pas tërmetit, PD nxjerr dëshminë...

Ish-deputetja e PD, Grida Duma përmes një njoftimi për median ka publikuar videon e Manjola Cakonit e cila ka akuzuar se ka marrë një...

E FUNDIT/Mjekohej në kushte shtëpie, vdes e infektuara me COVID sapo...

Koronavirusi i ka marrë jetën një tjetër pacienti në Shqipëri. Sipas abcnews.al një 64-vjeçare ndërroi jetë në repartin Infektiv të spitalit. Gruaja nga Bradasheshi ishte...

Kryenin martesa dhe i çonin luftëtarë për ISIS-in, celula terroriste ku...

Një krushqi e lidhur në vitin 2014 mes familjes së një vajze të re italiane dhe një shqiptari me origjinë nga Laçi u shndërrua...

E dënuar me burg në Itali, 43-vjeçarja fshihej në Tiranë: Policia...

Policia e Shtetit ka dhënë detaje për arrestimin e një gruaje në Tiranë. Lubjana Gjeçaj, 43 vjeçe, banuese në Tiranë, e shpallur në kërkim ndërkombëtar...

Zbardhet dëshmia e gruas së shqiptarit që tmerroi spitalin në Greqi,...

Të tjera detaje dalin në dritë nga ngjarja e rëndë që tronditi dje mbarë Greqinë, ku një 59-vjeçari sulmoi me thikë në spital infermieren,...

Burri dhunon barbarisht në sy të fëmijëve bashkëshorten, arsyeja do ju...

“Përse e pagove ujin dhe dritat?”. Pas kësaj pyetjeje një 59-vjeçare është ndodhur nën dhunën e bashkëshortit, i cili e ka goditur derisa ajo është...

Gruaja shkon tek ‘hoxha’ për hajmali, ai e shfrytëzon seksualisht 6...

Policia e Kosovës e ka arrestuar një burrë 70-vjeçar, i cili për 6 vite me radhë duke iu paraqitur si hoxhë e kishte shfrytëzuar...