Mbijetoi shumë pak pas infektimit, humb jetën një 60-vjeçare nga Covid-19

Ndaje

Një 60-vjeçare nga Përmeti ka ndërruar jetë nga koronavorusi. Ajo ishte konfirmuar pozitive një ditë më parë.

Burime bëjnë me dije për abcnews.al se prej katër ditësh 60-vjeçarja qëndronte e izoluar në banesë me simptoma të rënda.

Pas rëndimit të gjendjes ajo është sjellë drejt Tiranës vetëm një natë më parë. Mëngjesin e sotëm ajo ka ndërruar jetë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje