Identifikohet gruaja e gjetur e mbytur në rezervuar, vuante nga probleme të shëndetit mendor

Ndaje

Një person i pajetë u gjet mëngjesin e kësaj të enjtje në Tiranë. Policia bënte me dije se një shtetase ishte gjetur e mbytur në një rezervuar në zonën e Surrelit në Tiranë.

Paraprakisht informacionet treguan se në trupin e viktimës nuk ka shenja dhune. Në vijim të paraprakes së dhënë pak më pare, policia tani ben me dije se:

Nga veprimet e para hetimore nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4, u bë identifikimi i viktimës me iniciale E.B., 47 vjeçe, ku dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje