Tag: Fier

E FUNDIT/Procedohet 22-vjeçari me COVID-19, theu karantinën për të shkuar te...

Policia e Fierit ka procedurat penalisht një shtetas 22-vjeçar nga Lushnja, i cili figuronte në listën e personave të prekur nga COVID-19 dhe për...

Doli nga burgu për t’i “shpëtuar” Covid-19 por infektohet papritur, si...

Fieri regjistron 46 të infektuar ndërsa qytetarët duket se neglizhojnë masat. Për sa i përket rasteve të reja të shfaqura ditët e fundit në qytetin...

E gjithë familja në Fier infektohet me koronavirus, negative vetëm mbesa

Numri i rasteve të reja pozitive vijon të ketë një rritje pothuajse të përditshme, e tillë është situata edhe në qytetin e Fierit. Rastet më...

Infermierja e burgut të Fierit pozitive me COVID-19, e mori infeksionin...

Rasti më i fundit pozitiv me Covid-19 nga qyteti i Fierit është një punonjëse e burgut, infermiere. Gruaja medohet se është ínfektuar në Tiranë...

Erdhi nga Anglia në Fier i prekur nga koronavirusi, i riu...

Tre raste të reja janë konfirmuar me koronavirus këtë të premte në Fier. Burimet bëjnë me dije se rastet e reja të infektuar sot në...

Gruaja në Fier i jep fund jetës, hidhet nga kati i...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fier. Një grua 50 vjeçe është hedhur nga kati i 5-të, ndërsa ka ndërruar...

OFL zbarkon në Fier e Divjakë, 4 emrat që duhet të...

Operacioni Forca e Ligjit ka trokitur sot në derën e 3 shtetasve nga Fieri dhe një Divjaka për ti dërguar kërkesën me shkrim për...

Koronavirusi në Fier, infektohet 28-vjeçari pjesë e forcave RENEA

Dy raste të reja pozitive me koronovirus janë regjistruar ditën e sotme në qytetin e Fierit. Rasti i parë është një mashkull 28-vjeç, efektiv i...

VIDEO/Protesta nga linjat urbane në Fier, ish-deputeti zbardh kërkesat e tyre:...

SHkodra, Korça dhe Vlora iu pergjigjen pozivitisht thirrjes per te nisur punen me transportin publik, por ka qytete qe ende jane te paqarta dhe...

Gruaja e shtruar në QSUT infekton 3 persona në Patos, me...

ISHP njoftoi për 3 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit në Patos. Mesohet se rastet e reja pozitive janë kontaktet të...