Tag: Fier

FOTO/ Vetëvrasja e të riut në Fier, reagon shoku i tij:...

Eneo Ferko është 20-vjeçari që i dha fund jetës duke pirë fostoksinë. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e djeshme në qytetin e Fierit. Një prej...

EMRI/ Fier, arrestohet një 33-vjeçar, ja çfarë i gjeti policia gjatë...

Një 33-vjeçar ka rënë në pranga. Ngjarja ndodhi në lagjën “Kastriot”, në Fier. Gjatë një kontrolli rutinë që iu bë, shtetasit Aligerto Muska, banues në lagjen...

Fier, donte të digjte barishtet por i vuri flakën vetes

Një i moshuar i ka vënë flakën vetes duke marrë plagë të shumta. Ngjarja ndodhi në qytetin e Fierit, në fshatin Mbrostar Ferko. Mësohet se i...

FOTOLAJM/ Një polic me tre automatikë, në kërkim të sekserëve të...

Ka qarkulluar sot në rrjetet sociale një foto teksa tregon dy police të armatosura deri në dhëmbë. Bëhet fjalë për një skuadër policesh në...

Hajduti vjedh pularinë por jo pulat

Një person u arrestua nga policia e Fierit pasi ka grabitur një pulari në fshatin Radostinë. Policia thotë se hajduti nuk ka prekur pulat por...

Sondazhi i Bolinos dhe Piepoli: PS fiton e vetme 71 deputetë

Sondazhi i kryer nga report Tv i Bolinos dhe Piepoli ka shpërndarë shifra marramendëse sot për PS ndërkohë që ka zbritur pikët e LSI....

Basha tallet me broshurat e punësimit të PS: I ka marrë...

Lulzim Basha ka ironizuar fort sonte fushatën e Edi Ramës duke denoncuar disa broshura me foto të “Shutterstock” për punësimin. Basha iu drejtua pjesëmarrësve të...

Lulzim Basha i heq maskën demokracisë shqiptare: Një grusht politikanësh kontrollojnë...

Lulzim Basha është pritur me entuziazëm të madh sonte në Fier duke shënuar një nga qytetet ku opozita nuk ka pasur shuëm mbështetje të...

IPR Marketing/ Parashimet për Fierin dhe Durrësin, sa merr PD, PS,...

Ora News dhe IPR Marketing sjellin sondazhin e dytë për zgjedhjet e 25 qershorit kësaj here për tre qarqe: Durrës, Fier dhe Elbasan. Drejtori i...