Tag: berat

VIDEO/ Elona kërkon të lidhet ne një femër: Kam hequr dorë...

Elona, e cila ishte transferuar nga Berati në Tiranë, tha se ka patur disa të dashur, por ka kuptuar se diçka nuk shkon me...

VIDEO/ Berat, makinat përplasen e bëhen copash

Dy makina te bëra copash. Këto janë pasojat e një  aksidenti të ndodhur paraditen e sotme ne hyrje te Beratit. Harta digitale e aksidenteve...

Tenton ta nxjerrë prostitutë në Itali, vajza e kallëzon

Një ka bere nje denoncim ne polici. Vajza nga Berati ka kallëzuar në polici një djalë të ri pasi sipas saj, ai ka tentuar...

EMRI/ Berat, dhunonte vjehrrin dhe gruan, bie në pranga 37 vjeçari

Një 37 vjeçar ka rene në prangat e Policisë së Beratit. Mbi të rëndon akuza e "dhunës në familje". I arrestuari Viorgjent Papajani  në...

Berat, dhunon infermierin, arrestohet 46 vjeçari

Një 46 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Beratit. Ai i ka gjuajtur me grusht infermierit të turnit ne spital. Njoftimi i policise Më...

Vdes një pacient në spitalin e Beratit, familjarët akuzojnë mjekët

Nje 49 vjeçar ka ndërruar jetë në spitalin e Beratit. I sëmuri ishte nga fshati Dushnik i Beratit. Mirëpo pas ngjarjes së rëndë familjarët...

Përdhunoi 13 vjeçaren, djali: Donte vetë, pandaj më erdhi në shtëpi

17 vjeçari i cili u akuzua se përdhunoi të dashurën e tij 13 vjeçare ka mohuar gjithçka. Ai deklaroi në prani të psikologes se...

E tmerrshme! Kishte në plan të fejohej me të, por e...

Nje ngjarje e tmerrshme qe ka tronditur qytetin ka ndodhur ne Berat. Një 17-vjeçar është arrestuar pasi ka perdhunuar të dashurën e tij 13...

FOTO/ Rama publikon raportin e radhës, qytetarët e Beratit i përplasin...

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar sot raportin nga dëgjesa dhe komunikimi me banorët për qarkun e Beratit. Në vijim të raporteve të publikuara...

Berat, përplasen dy makina, raportohen të plagosur

Dy makina janë përplasur më njëra tjetrën dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Ngjarja ndodhi para pak minutash në rrugën nacionale Urë...