Tag: arrestohet

Arrestohet 32 vjeçari nga Tirana, kreu marrëdhënie seksuale me 13 vjeçaren...

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës kanë arrestuar në flagrancë, në orët e para të mëngjesit shtetasin Alfred Tereziu 32 vjeç, banues...

Arrestohet beratsi që tentoi të korruptonte policinë në Kapshticë me 20...

Një 31-vjeçar nga Berati është arrestuar nga policia, pasi tentoi të korruptonte punonjësin e pikës kufitare të Kapshticës me 20 euro. Beratsi që ra...

FOTO/ Zjarrëfikësi i Pukës përfundon në pranga, ja çfarë iu gjet...

Policia e Pukës ka arrestuar ditën e sotme punonjësin e shërbimit zjarrëfikës të qytetit, pasi në banesë i janë gjetur municione në banesë. “Nga efektivët...

Durrës, arrestohet i kërkuari i drejtësisë italiane, është dënuar me 16...

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, në vijim të punës së tyre për kapjen e shtetasve të...

FOTO/ Hajdutin shqiptar e tradhëtuan fotot dhe e çuan në pranga

Policia italiane ka vënë në pranga një 34 vjeçar shqiptar nën akuzën e vjedhjes së banesave. Shqiptari i dënuar më parë, u ndoq nga...

VIDEO/ Elbasan, FSHN arreston të shumëkërkuarin e Interpolit

FNSH-ja dhe Policia e Shtetit në një operacion sekret të zhvilluar në Elbasan kanë zbuluar dhe arrestuar pas 2 vitesh arrati, një trafikant droge...

EMRI/ Kërkonte azil në Francë, shqiptari kapet me kanabis në makinë

Një 26-vjeçar shqiptar është arrestuar në Francë duke transportuar një sasi lënde narkotike. Mediat franceze shkruajnë se shqiptari u kap dy ditë më parë...

EMRI/ Durrës, arrestohet i dënuari me 12 vjet burg për në...

Efektivet e Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës në bashkëpunim me Efektivet e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, si rezultat të një operacioni policor të...

EMRI/ Elbasan, prangoset shoferi “i dehur tapë”, nuk ju bind Policisë...

Specialistët e Seksionit të Qarkullimit Rrugor, në Komisariatin e Policisë Elbasan, bënë arrestimin në flagrancë të Kreshnik Isufaj, 33 vjeç banues në Elbasan. Arrestimi i...

Arrestohet mjeku, dyshohet për vrasjen e 84 pacientëve

Një punonjës gjerman i sektorit të shëndetësisë i dënuar me burgim të përjetshëm për vrasjen e dy pacientëve tani dyshohet për të paktën 84...