Tag: arrestohet

Hajduti korçar “i dashuruar” me qelinë, del nga burgu dhe kapet...

Efektivët e Komisariatit të Policisë Nr.3 në Tiranë, kanë arrestuar shtetasin Saleo Stojani, 24 vjeç, banues në Korçë, i cili ka qenë disa herë...

Greqi, me makinë të vjedhur niset nga Selaniku për në Shqipëri,...

Një 39-vjeçar shqiptar u arrestua në zonën e Follorinës në Greqi pasi kishte vjedhur një makinë në Selanik dhe me të ishte nisur për...

VIDEO/ Furnizuesi i kokainës në Vlorë kapet mat duke përgatitur “mallin”,...

Policia e Vlorës ka finalizuar me sukses një operacion të koduar ”Centralja”, ku është bërë i mundur arrestimi në flagrancë i një shtetasi, pasi...

FOTO/ Karabinierët habiten nga 21 vjeçari shqiptar, ia gjejnë frigoriferin plotë...

Një i ri shqiptar është arrestuar nga karabinierët e Ragusas, pasi i kanë gjetur 1.6 gramë marijuanë gjatë kontrollit të ushtruar në një operacion...

VIDEO/ Besnik Çapja, i super kërkuar nga Interpoli për kokainë arrestohet...

Ditën e djeshme në qytetin e Elbasanit është arrestuar i shumë kërkuari i Interpolit, Besnik Çapja, i cili akuzohet për trafik të sasive të...

Burrelsin e shumë kërkuar e gjen hataja te ‘Jordan Misja’, togat...

Një i shumë kërkuar i autoriteteve nga qyteti i Burrelit është arrestuar në një aksion të Policisë së Tiranës dhe FNSH-së. 41 vjeçari Marko...

FOTO GALERI/ Policia e ndalon lezhianin se rrihte gruan, shtëpinë ia...

Një 36-vjeçar nga fshati Kotërr i Lezhës, është ndaluar nga policia, pasi po dhunonte bashkëshorten. Policia u njoftua përmes një telefonate për dhunën e...

Arrestohet maqedonasi 26 vjeçar, përplas për vdekje një banor në Labinot-Fushë

Specialistët e Seksionit të Qarkullimit Rrugor, në Komisariatin e Policisë Elbasan kanë arrestuar në flagrancë shtetasin maqedonas Dimitar   Sivevski, 26 vjeç. Sipas uniformave blu...

VIDEO/ Arrestohet 25-vjeçari nga Kashari, kanosi me armë mamanë dhe vëllain

Policia e Tiranës mbrëmjen e djeshme, pas disa orë kërkimesh ka arrestuar 25 vjeçarin Dritan Billa, me banim në fshatin Zalt, Kashar. Billa që...

Arrestohet pasagjeri i autobusit, se i vinin erë çorapet

Policia indiane ka arrestuar një person era e çorapeve të të cilit ka shqetësuar pasagjerët e një autobusi të cilët kanë protestuar. Personi në fjalë...