Tag: arrestohet

EMRI & FOTO GALERI/ Gjirokastër, arrestohet dy orë pasi u arratis...

Dy orë pas arratisjes nga tualeti i gjykatës së Apelit në Gjirokastër, është kapur nga policia i riu Saimir Ahmeti. Ai u arrestua në...

Arrestohet hajduti i makinave në Tiranë, specialiteti i tij ishin pasqyrat...

Policia e Tiranës ka arrestuar për të disatën herë një të ri, pasi akuzohet për vjedhje të shumta, sidomos të pjesëve të ndryshme të...

51 vjeçarja fierake arrestohet në burg, tentoi të fuste celular për...

Një grua 51 vjeçare u arrestua nga policia në kushtet e flagrancës pasi tentoi  të fuste aparate celularë në burgu. 51-vjeçarja Olimbi. H, banuese...

Prangoset 21-vjeçari beratas që “mbuloi” me hashash shkollat e qytetit

Policia e Beratit ka arrestuar një 21-vjeçar pasi shpërndante hashash në ambientet e jashtme pranë shkollave të qytetit. I arrestuari është Alvaro Nallbani. “Arrestimi...

Bënte namin me vjedhje në urbanët e Tiranës, arrestohet hajduti 35-vjeçar...

Në prangat e policisë së Tiranës ka rënë sot një 35 vjeçar, i cili dyshohet të jetë autori i disa vjedhjeve të telefonave, kryesisht...

VIDEO/ Policia filmon arrestimin e 51 vjeçarit në Vlorë, e kishte...

Policia e Vlorës ka arritur të sekuestrojë në një makinë tip Opel rreth 77 kg drogë të ndarë në 27 pako. Uniformat blu të...

FOTO/ Shkodrani me 22 kg kanabis në makinë “i bën cubin”...

Policia e Shkodrës ka arrestuar 32 vjeçarin Bardhok Qershia dhe i ka sekuestruar atij 22.5 kg lëndë narkotike kanabis sativa. Ai është ndaluar vetëm...

Hajduti korçar “i dashuruar” me qelinë, del nga burgu dhe kapet...

Efektivët e Komisariatit të Policisë Nr.3 në Tiranë, kanë arrestuar shtetasin Saleo Stojani, 24 vjeç, banues në Korçë, i cili ka qenë disa herë...

Greqi, me makinë të vjedhur niset nga Selaniku për në Shqipëri,...

Një 39-vjeçar shqiptar u arrestua në zonën e Follorinës në Greqi pasi kishte vjedhur një makinë në Selanik dhe me të ishte nisur për...

VIDEO/ Furnizuesi i kokainës në Vlorë kapet mat duke përgatitur “mallin”,...

Policia e Vlorës ka finalizuar me sukses një operacion të koduar ”Centralja”, ku është bërë i mundur arrestimi në flagrancë i një shtetasi, pasi...