Tag: arrestohet

Durrës, arrestohet i kërkuari i drejtësisë italiane, është dënuar me 16...

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, në vijim të punës së tyre për kapjen e shtetasve të...

FOTO/ Hajdutin shqiptar e tradhëtuan fotot dhe e çuan në pranga

Policia italiane ka vënë në pranga një 34 vjeçar shqiptar nën akuzën e vjedhjes së banesave. Shqiptari i dënuar më parë, u ndoq nga...

VIDEO/ Elbasan, FSHN arreston të shumëkërkuarin e Interpolit

FNSH-ja dhe Policia e Shtetit në një operacion sekret të zhvilluar në Elbasan kanë zbuluar dhe arrestuar pas 2 vitesh arrati, një trafikant droge...

EMRI/ Kërkonte azil në Francë, shqiptari kapet me kanabis në makinë

Një 26-vjeçar shqiptar është arrestuar në Francë duke transportuar një sasi lënde narkotike. Mediat franceze shkruajnë se shqiptari u kap dy ditë më parë...

EMRI/ Durrës, arrestohet i dënuari me 12 vjet burg për në...

Efektivet e Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës në bashkëpunim me Efektivet e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, si rezultat të një operacioni policor të...

EMRI/ Elbasan, prangoset shoferi “i dehur tapë”, nuk ju bind Policisë...

Specialistët e Seksionit të Qarkullimit Rrugor, në Komisariatin e Policisë Elbasan, bënë arrestimin në flagrancë të Kreshnik Isufaj, 33 vjeç banues në Elbasan. Arrestimi i...

Arrestohet mjeku, dyshohet për vrasjen e 84 pacientëve

Një punonjës gjerman i sektorit të shëndetësisë i dënuar me burgim të përjetshëm për vrasjen e dy pacientëve tani dyshohet për të paktën 84...

FOTO/ Thyhen ëndrrat e “princit” të Malit të Zi, arrestohen...

Policia italiane ka nisur hetimet ndaj Stefan Çernetiç, i cili së bashku me një person tjetër përfitonin duke u hequr si princi i Malit...