Tag: armina mevlani

FOTO/Armina Mevlani zbulon arsyen e shtyrjes së dasmës me Shkëlzen Berishën

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një ndër çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar. Ata janë përfolur shpesh se do të realizonin dasmën,...

FOTO/Armina Mevlani ndan ‘sekretin’ e humbjes së kilogramëve të tepërt pa...

Armina Mevlani ka zbuluar se për një vit ka arritur të eleminojë 6 kilogramë…pa dietë! Blogerja ka treguar se ndonëse nuk i është nënshtruar...

FOTO/I hoqën patentën, Shkëlzen Berisha merr ‘shofer’ për ta shoqëruar

Beri buje lajmi i disa diteve me pare, se djalit te ish-kryeministrit Berisha iu hoq patenta. Shkelzen Berisha kerkoi dhe falje per veprimin e...

Armina Mevlani tregon planet për dasëm me Shkëlzen Berishën, blogerja zbulon...

Armina Mevlani prej kohësh përflitet për një martesë të afërt me Shkëlzen Berishën. Blogerja, partnere e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenit, ka treguar për...

FOTO/Armina Mevlani sqaron njëherë e mirë punën e martesës me Shkëlzen...

Sërish fjalet qe qarkulluan për Armina Mevlanin dhe Shkelzen Berishen nuk jane te verteta. Bloggerja shqiptare ka shprehur shpesh hapur dëshirën për një martesë...

VIDEO/”Po i paraprij dasmës”, Armina tregon kur do të martohet me...

Së shpejti do te kemi një tjetër dasmë VIP, nga ato me përmasa të mëdha e cila për protagonistë ka dy personazhe të njohur...

FOTO/”Provova paralizën”, Armina Mevlani ndan eksperiencën e tmerrshme me ndjekësit

Armina Mevlani, blogera e njohur shqiptare, e përdor Instagramin e saj dhe për të diskutuar apo ndarë përvoja me ndjekësit e saj. Së fundmi, ajo...

FOTO/Armina Mevlani pyetet për operacionet plastike, blogerja flet hapur

Shumë prej personazheve të njohur janë akuzuar për ndërhyrjet ne trupinj e tyre apo dhe në fytyrë. Edhe pse shumë prej tyre e mohojnë...

Armina flet hapur: Ju tregoj si i kam raportet me Sali...

Armina Mevlani njihet gjerësisht jo vetëm për blogun e saj dhe aktivitetit në rrjete sociale, por edhe për lidhjen e saj me djalin e...

“Biznesi më mirë vetë apo me Arminën”, Jonida Maliqi nuk i...

Jonida Maliqi së bashku me të fejuarën e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlanin, kanë në drejtim një biznes të përbashkët, i cili nuk ka shumë...