FOTO/”Provova paralizën”, Armina Mevlani ndan eksperiencën e tmerrshme me ndjekësit

Ndaje

Armina Mevlani, blogera e njohur shqiptare, e përdor Instagramin e saj dhe për të diskutuar apo ndarë përvoja me ndjekësit e saj.

Së fundmi, ajo ka treguar një nga eksperiencat më të tmerrshme që ka provuar, që mund t’i ndodhë kujtdo.

Bloggerja shkruan se ditën e djeshme ka provuar paralizën e gjumit dhe ka treguar se është trembur shumë. “Dje provova paralizë gjumi! Ishte e tmerrshme, isha zgjuar, por nuk mund të flisja. E ka provuar dikush tjetër?”, ka shkruar Armina në një postim në ‘Instagram’.

Më pas disa ndjekës të saj kanë treguar se kanë provuar të njëjtën gjë si ajo dhe se ka qenë diçka tmerruese për ta, ndërsa dikush tjetër i shkruan duke e qetësuar se kjo është diçka normale dhe u ndodh pothuajse të gjithëve.

K.B/DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje