“Biznesi më mirë vetë apo me Arminën”, Jonida Maliqi nuk i fsheh “incidentet”: Vetë zot vetë shkop…

Ndaje

Jonida Maliqi së bashku me të fejuarën e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlanin, kanë në drejtim një biznes të përbashkët, i cili nuk ka shumë që është prezantuar për publikun shqiptar.

Por sesi shkon menaxhimi dhe puna e dyshes nuk dimë shumë, dhe pse Jonida në intervistën e fundit la të kuptohet se gjërat dhe nuk shkojnë mirë.

Në një intervistë të sinqertë për emisionin, i cili ka startuar së fundmi “3-shat”, Jonida Maliqi është vënë në siklet me pyetjen e drejtpërdrejtë nga Bora Zemani:

Biznesi, më mirë vetëm apo me Arminën?

Maliqi na la të kuptojmë se ka pasur edhe konflikte, pasi përgjigja e saj dhe pse diplomatike, jepte një lloj mesazhi të tillë.

“E sinqertë… Tani kot si thonë asaj fjalës, vetë zot vetë shkop.Megjithatë bashkëpunimi të lehtëson shumë, sepse deri diku më le të merrem me këngët, me pasionet, me dashurinë e jetës”,- është shprehur Jonida Maliqi për emisionin “3-shat”.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje