FOTO/I hoqën patentën, Shkëlzen Berisha merr ‘shofer’ për ta shoqëruar

Ndaje

Beri buje lajmi i disa diteve me pare, se djalit te ish-kryeministrit Berisha iu hoq patenta. Shkelzen Berisha kerkoi dhe falje per veprimin e tij, ndersa tani aktualisht eshte duke qendruar ne rolin e nje pasagjeri.

Së fundmi ai ka “provokuar” policinë, teksa ka publikuar dy foto me partneren e tij, Armina Mevlani, ku shkruan: Patenta e re.

Siç shihet, “shoferi” personal i djali të ish-kryeministrit, është pikërisht partnerja e tij.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje