FOTO/Armina Mevlani zbulon arsyen e shtyrjes së dasmës me Shkëlzen Berishën

Ndaje

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një ndër çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar. Ata janë përfolur shpesh se do të realizonin dasmën, por kjo ende nuk ka ndodhur.

E pyetur nga një ndjekës në Instagram nëse shkak i shtyrjes së dasmës ka qenë Covid, Armina e ka pohuar diçka të tillë.

“E shtyve dasmën për shkak të Covid-it?”-e pyet ndjekësi të cilit blogerja i është përgjigjur:

“Po, sepse mendoj se këtë periudhë nuk duhet të ketë grumbullime. Shumë dasma janë shkaku i infektimit të njerzëve. Kujdesuni!”

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje