Tag: aksident

E FUNDIT/Aksident me pasojë vdekjen në aksin Milot-Morinë

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Milot-Morinë. Burime nga policia bëjnë të ditur se në afërsi të fshatit Ndërfushaz,Mirditë,...

Makina e “Autoshkollës” përfundon në kanal, dy vajza plagosen

Nje aksident ka ndodhur në zonën e pyllit të Sodes, pikërisht me një automjet tip “Mercedes” autoshkolle, i cili supozohet te kete instruktor dhe...

FOTO/Makina e kthyer përmbys, kush ishte 25-vjeçarja që vdiq tragjikisht në...

Një 25-vjeçare humbi jetën në një aksident tragjik dje në Nartë të Vlorës. Viktima është identifikuar si Gabriela Meto. Mësohet se 25-vjeçarja humbi jetën si...

Aksident në Tiranë/Makina ec mbrapsht dhe përplas fort 14- vjeçarin

Një 14- vjeçar është aksidentuar rëndë nga një mjet i cili po ecte mbrapsht. Shoferja 53- vjeçare në rrugën ”Sandër Prosi” duke i dhënë mbrapa...

Aksident me vdekje në Sarandë, makina me tre persona përplaset fort...

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Piqeras të Sarandës. Automjeti tip Citroen me targa të Durrësit është aksidentuar me tre...

E FUNDIT/E zë makineria e fabrikës ku po punonte, vdes 35-vjeçari...

Një 35-vjeçar ka humbur jetën në një fabrikë prodhimi parafabrikat ne Kamëz. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 14:50. Policia bën të ditur se...

E FUNDIT/Aksident me vdekje në Shkodër

Një aksident me vdekje ka ndodhur ditën e sotme në Shkoder. Një motor është përplasur me shtyllën dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi...

Aksidenti i rëndë me 3 makina në Golem, ndërron jetë një...

Një grua ka humbur jetën për fat të keq si pasojë e një aksidenti që ndodhi sot në mesditë në Golem. Tre mjete u...

Aksident i rëndë në Golem, përplasen tre automjete, dyshohet për dy...

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në Golem, pranë mbikalimit. Sipas informacioneve të para dyshohet për dy persona të lënduar, dy...

Tragjike në New York, çifti shqiptar humbet jetën në aksident

Një çift shqiptar kane humbur jeten tragjikisht ne New York. Mediat e huaja bëjnë me dije se makina me të cilën udhëtonte çifti shqiptar Muharem...