E FUNDIT/Aksident me vdekje në Shkodër

Ndaje

Një aksident me vdekje ka ndodhur ditën e sotme në Shkoder. Një motor është përplasur me shtyllën dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen Garucë të fshatit ‘Oblik’ në afërsi të Shkodrës. Pavarësisht se viktima u dërgua në spital nuk mundi t’i mbijetojë dot plagëve të marra si pasojë e përplasjes.

Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 03.09.2020, rreth orës 09:35, në vendin e quajtur Fshati Garuc, Oblikë Shkodër, duke drejtuar motorrçikleten tip “Dayang”, shtetasi Z. V. 32 vjeç, banues në Fshatin Velinaj, Shkodër, ka humbur kontrollin dhe për pasojë është dëmtuar vetë drejtuesi, i cili sapo ndërroj jetë në Spitalin Rajonal Shkodër.

Veprimet po kryhen me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje