Tag: aksident

Aksidentoi të miturin në Kukës dhe u largua, makina e braktisur...

Një automjet tip Mitsubishi përplasi një fëmijë 11 vjeç në aksin rrugor Bicaj-Kukës. Shoferi la të miturin në gjendje të rëndë dhe braktisi automjetin...

E FUNDIT/Aksident i rëndë në Kukës, makina përplas fëmijën dhe largohet...

Një aksident i rëndë ka ndodhut sot në Kukës. Në aksin rrugor Bicaj -Kukës në afërsi të Lagjes Gostil të Kukësit një makinë ka aksidentuar...

Aksident masiv në Krujë, plagosen disa persona

Një aksident ka ndodhur pas mesnate në Krujë, pasi janë përplasur tre automjete. Mësohet se një mjet tip “Audi” me drejtues shtetasin E.M., është...

Aksident fatal për 45-vjeçarin, humbi kontrollin e motorit

Nje 45-vjeçar ka humbur jetën teksa ka dale nga rruga. Ngjarja ka ndodhur ne Durrëd paraditen e sotme. Burimet bejne me dije se burri ka humbur...

Aksident i rëndë, makina përplas 15 vjeçarin në Tiranë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmje në Tiranë. Një automjet mësohet se ka përplasur një 15 vjeçar në zonën e Tufinës. Policia bën...

Aksidentohet djali i Hashim Thaçit, policia zbardh detajet

Endrit Thaçi, djali i Presidentit Hashim Thaçi është aksidentuar mëngjesin e sotëm. Kështu ka raportuar Gazeta Shneta, ndërsa Gazeta Express ka pyetur Policinë e...

Aksidentohen dy makina në Tiranë, një femër dërgohet në spital

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Laprakë, ku ka mbetur e lenduar nje femër. Policia bën me dije se mjeti me drejtues shtetasin...

Arrestimet e fundit/Djali rreh prindërit dhe të fejuarën, pranga 34-vjeçarit që...

Pesë persona kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranës në 24 orët e fundit, dy prej tyre shtetas të shpallur në kërkim kombëtar. Një...

Aksident me vdekje në Orikum

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth një orë më parë në Orikum. Mësohet se një automjeti tip Ford  ka humbur kontrollin dhe  ka...

Aksident i rëndë në Elbasan-Peqin, humb jetën pasagjerja 43-vjeçare, disa të...

Policia e Elbasanit njofton se një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugur Elbasan – Peqin. Tre automjete janë përplasur me njëri – tjetrin...