Makina e “Autoshkollës” përfundon në kanal, dy vajza plagosen

0Shares
0

Nje aksident ka ndodhur në zonën e pyllit të Sodes, pikërisht me një automjet tip “Mercedes” autoshkolle, i cili supozohet te kete instruktor dhe shpejtesi konstante.

Automjeti ka perfundur në një kanal 30 m nga rruga kryesore.

Në makinën autoshkolle kanë qenë dy vajza, të cilat po mësonin si të parkonin, por kursantja në vend të frenonte i ka dhënë gaz makinës, duke rënë në kanal.

Fatmirësisht askush nuk është lënduar rende, vetem me gervishtje te lehta dy vajza, ndërsa policia ndodhej në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethaneve.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje