Plani i Bashës/Rama merret me batutat: Tramvaj me shalqi që s’piqen, Iliri makinist, Monika fatorino

Ndaje

Teksa lideri I opozitës Lulzim Basha publikoi “Planin e Rimëkëmbjes”, kryeministri Edi Rama vijon të tallet.

Pasi e quajti Bashën “shalqi me provë, i pangrënshëm”, sot shefi i qeverisë, përmes një statusi në Twitter, ironinë e tij e vazhdon me presidentin Ilir Meta, kryetaren e LSI dhe ish kryeministrin Sali Berisha.

rogrami i Lulit është një tramvaj me shalqi që nuk piqen kurrë, me Ilirin makinist, Monikën fatorino, Saliun shkarkues gazrash dhe vetë Lulin pasagjer VIP”, “shkruan Rama në Twitter.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje