FOTO/Prezantuesja shqiptare infektohet me COVID-19

Prezantuesja shqiptare, Arjola Shehu ka bërë me dije se është prekur nga Covid-19.

Ajo ndau një deklaratë me ndjekësit e saj në Instagram duke iu treguar se është e mbyllur në shtëpi me temperaturë dhe pa mundësi për të dalë nga dhoma e saj.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e saj të plotë të ndarë me publikun.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje