Tag: moderatorja

FOTO/Prezantuesja shqiptare infektohet me COVID-19

Prezantuesja shqiptare, Arjola Shehu ka bërë me dije se është prekur nga Covid-19. Ajo ndau një deklaratë me ndjekësit e saj në Instagram duke iu...

U gjet i vdekur në periferi të Tiranës, moderatorja reagon për...

Moderatorja Dajana Shabani ka bere nje reagim lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi mëngjesin e djeshëm në një kompleks në periferi të Tiranës,...

Greg Rama shfaqet në krahë të moderatores për Shën Valentin, pamjet...

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama, ka rrembyer vemendje mediatike, pas lajmeve te meparshme se humbi te dashuren nga termeti i 26 Nentorit....

FOTO/Postime me përmbajtje pornografike në Facebook, reagon për herë të parë...

Klea Huta, moderatorja e njohur ka rene pre e hakimeve ne rrjetin e saj ne Facebook. Në profilin e saj në Facebook, janë postuar...

Pak muaj pas dasmës, moderatorja në pritje të fëmijës së parë

Nuk kaluan shume muaj nga dasma e saj me regjisorin kosoavar dhe moderatorja e njohur Jonida Vokshi, eshte ne pritje te embel. Burime për revista...

VIDEO/Shau në mes të emisionit, moderatorja e Fierit: Videoja doli për...

Moderatoja e TV Apolloni në Fier, Marsela Topi tërhoqi vëmendjen në rrjet me fjalorin e saj pasi shau live punonjësit e regjisë. “O çuna, po...

VIDEO/“O çuna pushoni ia q**sha robt”, Moderatorja humbet durimin në emision

Kjo është situata që vjen nga Fieri, aty ku në Tv Apollon, moderatorja Marsela Topi, eshte treguar më e drejtpërdrejtë seç duhet. Në emisionin Fakt...

FOTO/Hakerat sulmojnë dhe prezantuesen më të bukur, i nxjerrin videon seksuale

Së fundmi, shumë personazhe të njohura femra, po sulmohen nga hakerat, gjë e cila ka shqetësuar dhe perdoruesit normalë të rrjeteve sociale. E fundit "viktimë",...

Eshtë 29 vjeç, moderatorja shqiptare shokon me deklaratën: Akoma e bëj...

Femra e parë shqiptare komentatore sportive Qëndresa Krelani, ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin 'Xing me Ermalin' së bashku me motrën e...

Kush e ka ngacmuar?! Moderatorja e thotë hapur: Ky është futbollisti...

As Cana, as Graniti! Moderatoret janë të shumta, por ato që janë në qendër të vemëndjes janë padyshim moderatoret e bukura sportive. Futbolli nuk është...