Infektohen me koronavirus 5 mësues në Përmet, mbyllet gjimnazi

Ndaje

Pesë mësues në gjimnazin, “Sami Frashëri” në Përmet janë infektuar me koronavirus.

Burime për Abcnews.al bëjnë me dije, se mësimi është pezulluar përkohësisht.

Ndërkohë ende nuk dihet nëse mësues të tjerë apo nxënës të kësaj shkolle, janë infektuar me COVID-19.

vijon…

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje