EMRAT/Betohen 8 gjyqtarët që kanë në dorë fatin e zgjedhjeve për parlamentin e ardhshëm

Ditën e sotme janë betuar 8 anëtarët e Kolegjit Zgjedhor të Apelit që kanë në dorë fatin e ankesave të partive për zgjedhjet e ardhshme të 25 prillit të vitit të ardhshëm.

Tetë gjyqtarët që u zgjodhën me short
Sokol Ibi
Manjola Xhaxho
Edlira Petri
Emona Muçi
Asim Vokshi
Gentian Medja
Esmeralda Çeka
Alma Kolgjoka

Vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje