Tag: kolegji

EMRAT/Betohen 8 gjyqtarët që kanë në dorë fatin e zgjedhjeve për...

Ditën e sotme janë betuar 8 anëtarët e Kolegjit Zgjedhor të Apelit që kanë në dorë fatin e ankesave të partive për zgjedhjet e...

Vetëm 13-vjeç, diplomohet në SHBA me 4 gradë të asociuara

Me dashurinë e tij për video-lojerat dhe zenkat e vogla me motrën e tij më të madhe, Jack Rico mund të duket si çdo...

Situata në vend, Basha takime intensive me kryetarët e degëve, zbardhet...

Lideri demokrat ka vijuar dhe këtë të shtunë me punën në selinë blu ku paraditen e sotme  mësohet se ka mbledhur kolegjin e kryetarëve....