Situata në vend, Basha takime intensive me kryetarët e degëve, zbardhet axhenda

Lideri demokrat ka vijuar dhe këtë të shtunë me punën në selinë blu ku paraditen e sotme  mësohet se ka mbledhur kolegjin e kryetarëve. Mësohet se qëllimi i këtij takim është organizimi ndaj situatave të fundit politike.

Vetëm një ditë më parë, PD shënoi trumfin e radhës, me rrëzimin e kryebashkiakut të Vorës.

Ora 09.00: Kryetarët e Degëve të Qarkut Tiranë dhe Kryetari i FRPD.

Ora 10.00: Kryetarët e Degëve të Qarkut Durrës, Elbasan dhe Berat.

Ora 11:00: Kryetarët e Degëve të Qarkut Shkodër, Lezhë, Dibër dhe Kukës.

Ora 12:00: Kryetarët e Degëve të Qarkut Gjirokastër, Vlorë, Fier dhe Korçë.

lajm në përditësim…

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje