VIDEO/Pamje që të mbushin me jetë, nëna tek “Koço Gliozheni” sjell në jetë trinjakë

Ndaje

Një nga nënat në maternitetin “Koço Gliozheni” ka sjellë në jetë trinjakë ditën e sotme.

Tre vogëlushët, të cilët duken teksa qajnë pak çaste pasi kanë ardhur në jetë, janë publikuar në mediat sociale nga mjekia gjinekologe Anila Dokle.

Në postimin e saj në Facebook Dokle shkruan:

 “Sapo… Lindjet trinjake janë gëzim jo vetëm i prindërve, por edhe i yni!!”

Sapo…Lindjet trinjake janë gëzim jo vetëm i prindërve, por edhe i yni!! ❤❤❤

Publiée par Anika N. Dokle sur Mercredi 9 septembre 2020

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje