Konfirmohen me COVID-19 dy nënkryetarë të Bashkisë së Lezhës

Ndaje

Prej tre ditësh dy nënkryetarë të Bashkisë së Lezhës janë konfirmuar me COVID-19. Mesohet se ata janë vetëkarantinuar në banesën e tyre.

Gjithashtu mësohet se nuk kanë shfaqur probleme shëndetësore.

Ndërkohë, Bashkia e Lezhës po vijon normalisht punën, pasi ka bërë dezinfektimin e të gjitha ambienteve. Prej javësh, në vendin tonë janë shënuar shifra të larta infektimesh dhe viktimash nga virusi i rëndë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje