Dënohet me burg Klodian Duro, ish futbollist i Kombëtares

Ndaje

Gjykata Penale e Tiranës ka dènùar me gjashtë muaj burg ish-futbollistin e Kombëtares, Klodian Duro për veprat pènále “Dhùná në familje”, “Pèrndjèkja” dhe “Veprime në kùndërshtim me vendimet e gjykátès”.

Për shkak të gjykimit të shkurtuar, dèními përfundimtar është katër muaj bùrg. Vendimi nuk është i formës së prèrë pasi është i Shkallës së Parë. Nëse Apeli e lë në fuqi, vetëm atëherë kryhet arrèstimi i ish-futbollistit të Kombëtares.

Duro është nën masën e sigurisë “arrèst shtèpíe”. Duro u kállèzua nga bashkëshortja për pèrndjèkje.

//DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje