Tag: klodian duro

Dënohet me burg Klodian Duro, ish futbollist i Kombëtares

Gjykata Penale e Tiranës ka dènùar me gjashtë muaj burg ish-futbollistin e Kombëtares, Klodian Duro për veprat pènále “Dhùná në familje”, “Pèrndjèkja” dhe “Veprime...

U arrestua për përndjekje ndaj ish-gruas, gjykata jep masën e sigurisë...

Gjykata e Tiranës ka liruar nga paraburgimi ish-futbollistin e Kombëtares shqiptare Klodian Duro, i cili ishte arrestuar tre ditë më parë pasi kishte thyer...

Shkeli urdhrin e mbrojtjes dhe dhunoi ish-bashkëshorten, arrestohet ish-futbollisti i Kombëtares

Policia ka dhene sot detaje nga arrestimi i Klodian Duros, ish futbollistit te Kombetares. Ne njoftimin zyrtar, policia ben me dije se ai eshte arrestuar pasi...

Kamza shkarkon trajnerin Duro: Rrugët tona ndahen këtu

Është shkarkuar zyrtarisht trajneri i Kamzës, Klodian Duro. Vetë ekipi i Kamzës e ka dhënë lajmin duke shpërndarë një njoftim të shkurtër në rrjetet sociale...