Rritet numri i infektuarve, 9 raste të reja me koronavirus në Krujë

Regjistrohen nëntë raste të reja me koronavirus, në Krujë.

Mesohet se rastet e reja janë kontakte të rasteve të konfirmuara më parë, nderkohe qe vijon gjurmimi per perhapjen dhe kontaktet e tjera.

Kujtojme se diten e djeshme u arrit shifra rekord e rasteve te reja qe shkoi deri ne 69 dhe kryesisht me vatra te reja e perhapur ne disa qytete.
/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje