Jetonte i vetëm në Tiranë, gjendet i pajetë në shtëpi 30-vjeçari

Ndaje

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në rrugen “3 Dëshmorët”, ne Yzberisht, ku një djalë 30-vjeç është gjetur i pajetë në banesë.

Mësohet se djali prej 1 muaji jetonte vetëm në shtëpi, ndërsa dyshohet se ishte dhe i sëmurë.

Me herët ai jetonte me të atin, por ky i fundit ka humbur jetën rreth një muaj me parë, pasi kishte qenë sëmurë

Trupi i te riut u gjet paraditen e sotme, pasi policia dhe zjarrfikësja shpërtheu deren e banesës së tij, në një pallat në zonë

Policia u njoftua nga banoret e pallatit, pasi kishte nisur të vinte një aromë e keqe në të gjithë pallatin.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje