Tag: gjendet

E rëndë, gjendet i pajetë burri në Durrës

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të mërkure në Durrës. Policia bën me dije se në Arapaj, Durrës, është gjetur pa shenja...

U zhduk 17 muaj më parë, gjendet trupi i pajetë i...

Në Greqi është gjetur trupi i pajetë i 36-vjeçarit shqiptar, Laert Beqajt, i cili rezultonte i zhdukur prej 17 muajsh. Beqaj humbi gjurmët mesnatën...

Tragjike në Tiranë, mjeku gjendet i vdekur në klinikë

Në hollin e një spitali privat , është gjetur pa shenja jete, ndihmës anestezisti i spitalit, shtetasi M.A., 46 vjeç. Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen...

Gjendet i pajetë në banesë, dyshohet se i moshuari është vrarë

91-vjeçari, Seri Petanaj, i cili u gjet i vdekur në banesë dyshohet se është vrarë. Policia njoftoi më herët se trupi i viktimës është transportuar...

E FUNDIT/Gjendet pajetë në banesë pushuesi në Pogradec

Një person është gjetur i pajetë në një banesë në Pogradec mëngjesin e sotëm.  Sipas të dhënave paraprake, viktima është pushues rreth 60 vjeç. Bëhet...

Dronët monitorojnë Krujën për kanabisin, kapin “mat” kryetarin e Cudhit dhe...

Policia e Krujës ka proceduar penalisht kryetarin e Njësisë Administrative Cudhi dhe 6 kryepleq  fshatrash, ku u gjetën rrënjë kanabisi. Sipas policisë në këtë operacion...

Jetonte i vetëm në Tiranë, gjendet i pajetë në shtëpi 30-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në rrugen “3 Dëshmorët”, ne Yzberisht, ku një djalë 30-vjeç është gjetur i pajetë në...

Humbi kontaktet me familjen që nga fillimi i majit, policia e...

Gjendet i pajetë në lagjen “1 Maj” të qytetit të Vlorës shtetasi Martin Seleni, i cili në datën 5 maj u denoncua si i...

Shqiptari gjendet nga fqinjët i larë në gjak, detajet e para...

Një shqiptar 65-vjeçar është gjetur i plagosur rënë në kokë dhe në gjoks, mbrëmjen e djeshme në Artemida, Greqi. Shqiptari emri i të cilit nuk...

Gjendet i pajetë një shtetas amerikan në Sarandë

Një shtetas amerikan, i cili banonte në  Sarandë është gjetur i pajetë mesditën e sotme në apartamentin e tij. 70-vjeçari Robert Hood, nga Alaska, prej...