Rudina Dembacaj uron publikisht ish-bashkëshortin: Gëzuar ditëlindjen babo, të dua shumë!

Ndaje

Rudina Dembacaj sërish vazhdon te terheqe vemendjen me postimet e saj, duke treguar se ka nje marredhenie akoma shume te mire me ish-bashkeshortin e saj.

Ajo poston shpesh foto nga jeta e saj e përditshme sidomos gjatë ditëve të karantinës të cilat po i kalon së bashkku me Mark Frrokun dhe vajzën e saj, Viktoria.

Por edhe pse e divorcuar, Rudina ruan edhe një marrëdhënie shumë të mirë me Aleksandër Varfaj. Ditën e e sotme Aleksi ka ditëlindjen dhe Rudina Dembacaj e ka uruar publikisht.

Ajo ka postuar një foto të tij me vajzën Viktoria sipër së cilës shkruan. “Gëzuar ditëlindjen babo, të dua shumë Viktoria. Dy pika uji”.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje