LAJM I FUNDIT/30 viktima nga koronavirusi në Shqipëri, humb jetën një 50-vjeçar

Ndaje

Një 50 vjeçar humb betejën me COVID-19 dhe ndërron jetë në spitalin e Infektivit. Në këtë mënyrë numri I viktimave nga koronavirusi shkon në 30 në Shqipëri.

Diten e djeshme, ne oret e mbremjes nderroi jete nje 74-vjeçar i cili ishte shtruar ne spitalin COVID 2 tek Shefqet Ndroqi.

Ndërkohë numrit të të shëruarve i janë shtuar edhe 12 pacientë të tjerë, duke e çuar në 422 numrin total.

vijon..

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje