Tag: Rudina

FOTO/Rudina Dembacaj surprizohet nga Mark Frroku, ish-deputeti i propozon për martesë...

Aktorja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku së fundmi kanë vendosur ta finalizojnë me martesë lidhjen e tyre te bujshme. Lajmin e ka bërë të...

VIDEO/Rudina Magjistari e nis sezonin me gafa: Shkolla “Sami Frashëri” me...

Rudina Magjistari çeli sezonin e ri te programit te saj me nje te ftuar special si Erion Veliaj. Ky i fundit foli per betejen...

Rudina Dembacaj uron publikisht ish-bashkëshortin: Gëzuar ditëlindjen babo, të dua shumë!

Rudina Dembacaj sërish vazhdon te terheqe vemendjen me postimet e saj, duke treguar se ka nje marredhenie akoma shume te mire me ish-bashkeshortin e...

FOTO/Rudina Dembacaj pozon për herë të parë me fëmijët e Mark...

Rudina Dembacaj ka hedhur hapa me tutje, persa i perket marredhenies me Mark Frrokun, ish-deputetin e njohur. Ajo së fundmi, eshte pare ne shoqerine e...

Rudina Dembacaj zyrtarizon lidhjen, publikon fotot me ish-deputetin Mark Frroku

Moderatorja dhe aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka zyrtarizuar lidhjen me ish-deputetin, Mark Frroku. Pas shumë aludimeve në media, çifti ka zgjedhur më në fund...

E vetmja arsye që ribashkon Rudinën me ish-bashkëshortin, aktorja publikon foton...

Rudina Dembacaj terhoqi vemendjen kur prNoi divorcin me Aleksin dhe pas thashethemeve qe ajo po dilte me ish-deputetin Mark Frroku, fakt i cili u...

Takoi Metën, Rudina Hajdari tregon detajet e bisedës: Çfarë i kërkova...

Deputetja Rudina Hajdari ka zbardhur në ‘vija të trasha’ bisedën që pati sot në mëngjes me presidentin Meta. “I kërkova Kryetarit të Shtetit, Presidentit të...

Pasi pranoi ndarjen, zbulohet kush është ish-deputeti që i ka vjedhur...

Thashethemeve për ndarjen, Rudina Dembacaj i vuri firmën teksa pranoi ne emision se kishte filluar procesin e divorcit me ish-bashkëshortin Aleks. Por, Rudina vijon te...

Kërkoi që Kuvendi t’i përgjigjej Presidentit për bashkëpunim, Rudina Hajdari takohet...

Burime brenda grupit të opozitës së re bëjnë me dije se Rudina Hajdari është pritur në takim nga Presidenti Meta. Nuk dihen detaje nga takimi,...

FOTO/Rudina si VIP-at e tjerë biznesmenë, së shpejti hap lokalin e...

Së fundmi listës së personazheve që kanë një biznes i është bashkuar edhe Rudina Dembacaj. Së shpejti aktorja pritet të hapë një lokal, që...