FOTO/Rudina Dembacaj pozon për herë të parë me fëmijët e Mark Frrokut

Rudina Dembacaj ka hedhur hapa me tutje, persa i perket marredhenies me Mark Frrokun, ish-deputetin e njohur.

Ajo së fundmi, eshte pare ne shoqerine e femijeve te tij, dhe nuk ka rezistuar dot duke hedhur ne rrjetet sociale disa prej momenteve.

Te “Rudina,” ku tregoi historinë e dashurisë, Rudina Dembacaj tha: “Jam prezantuar me fëmijët e Markut. Tashmë jemi një familje. Nuk e di nëse do ia dal të jem afër vendit të nënës së tyre, por jam një shoqe shumë e mirë. Nuk është e lehtë të arrish t’u kthesh buzëqeshjen fëmijëve dhe prindërve të Markut pas lëndimit që kanë përjetuar, por unë jam kam arritur mrekullisht.”

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje