Kërkoi që Kuvendi t’i përgjigjej Presidentit për bashkëpunim, Rudina Hajdari takohet me Metën

0Shares
0

Burime brenda grupit të opozitës së re bëjnë me dije se Rudina Hajdari është pritur në takim nga Presidenti Meta.

Nuk dihen detaje nga takimi, porse i vetmi burim opozitar theksoi se Presidenti Meta e falenderoi deputeten Hajdari për qëndrimet dhe inisiativat e saj parlamentare.

Deputetja Rudina Hajdari ishte e vetmja deputete e cila i kërkoi Kuvendit që ti përgjigjej kërkesës së Presidentit për bashkëpunim për mënyrën e votimit të anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese, por nuk u dëgjua nga mazhoranca dhe opozita.

vijon…

//DRONI.al//

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje