Edhe këtë fundjave të izoluar, Rama mesazh në Facebook

Ndaje

Edhe kjo fundjave do të jetë me kufizime maksimale për të gjithë qytetarët.

Kryeministri Edi Rama në një postim në Facebook ka njoftuar se ashtu se fundjavën e kaluar se askush nuk duhet të dalë nga shtëpia prej orës 13:00 të së shtunës deri të hënën në orën 5:00 të mëngjesit.

Ndonese kjo ka provuar te kunderten si efekt, me njerez qe dynden per te bere pazare, kryeministri nuk terhiqet ende nga ideja.

vijon.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje