LAJM I FUNDIT/I moshuari gjendet i vdekur në Shkodër pasi mori pensionin, dyshimet e para

Një 70-vjeçar është gjendur i vdekur sot në qytetin e Shkodrës. Sipas informacioneve paraprake, 70-vjeçari kishte shkuar për të marrë pensionin dhe pasi doli nga zyra e postës i është drejtuar motorçikletës së tij, por papritur është shembur në tokë.

Menjëherë është telefonuar autoambulanca, e cila ka mbërritur në vendin e ngjarjes, por pa rezultat.

Mjekët dyshojnë për një atak kardiak, por ka të dhëna të tjera në lidhje me shkakun e vdekjes së tij.

vijon..

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje