Tag: i vdekur

Një i ri sirian gjendet i pajetë në trotuar, në rroba...

Një i ri sirian është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në Durrës. Trupi i viktimës është gjetur rreth orës 06:30, në lagjen nr.1,Durrës,...

Humbi kontaktet me familjen që nga fillimi i majit, policia e...

Gjendet i pajetë në lagjen “1 Maj” të qytetit të Vlorës shtetasi Martin Seleni, i cili në datën 5 maj u denoncua si i...

LAJM I FUNDIT/I moshuari gjendet i vdekur në Shkodër pasi mori...

Një 70-vjeçar është gjendur i vdekur sot në qytetin e Shkodrës. Sipas informacioneve paraprake, 70-vjeçari kishte shkuar për të marrë pensionin dhe pasi doli...

Gjendet i pajetë trupi një 35-vjeçari në lumin Vjosë

Një 35-vjeçar është gjetur i mbytur dhe i dekompozuar, ditën e sotme në lumin Vjosë në afërsi të fshatit Hambar. Në trupin e 35-vjeçarit nuk dallohen...

Gjendet në kanal trupi i pajetë i një 45-vjeçari në Sarandë,...

Një person është gjetur i pajete në një kanal me ujë në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:38, në vendin e quajtur “Kthesa...

E rëndë në Fier, një person gjendet i vdekur në një...

Një person është gjendur i vdekur pak minuta më parë. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Fieriut, Personi i vdekur është gjendur i karbonizuar në një...

I dënuari në Fier dërgohet i pajetë në spital, Berisha kërkon...

Një i dënuar në burgun e Fierit është dërguar i pajetë në spital.Viktima është 40-vjeçari Dritan Zeqiri. Trupi i pajetë i tij është dërguar...

E rëndë në Tiranë, I riu gjendet i vdekur në apartament

Një i ri është gjetur i vdekur pasditen e sotme në Tiranë. Mësohet se viktima, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur,...

LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Lezhë, përplasen dy makina,...

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në superstradën Lezhë-Laç. Ngjarja ka ndodhur...

DETAJE/I zhdukur prej 2 javësh, gjendet i vrarë në makinë 32-vjeçari

Është gjetur i vdekur në makinë një person i shpallur i zhdukur prej dy javësh në Tepelenë. Bëhet fjalë  për 32-vjeçarin Sokol Rama. Ai është...