I riu gjendet i pajetë në Korçë, dyshimet e para

Ndaje

Një i ri është gjetur i pajetë në një fshat të Korçës, në rrethana ende të paqarta.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lozhan. Viktima është i moshës rreth 30 vjeç.

Mësohet se bëhet fjalë për shtetasin Edison Shemitraku.

Ka dyshime se i riu mund të jetë vetëvrarë, ndërkohë që policia po shkon drejt vendngjarjes për të zbuluar rrethanat e plota të ngjarjes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje