Propozimet për shëndetësinë, Basha i prezanton sot në aktivitetin e rëndësishëm

0Shares
0

Duke qene se shendetesia eshte kthyer ne kryefjalë te diteve te fundit, PD njofton se do te paraqese zgjidhjet e saj lidhur me problemet qe ka denoncuar.

Burime nga selia blu njoftojne se Lulzim Basha do te prezantoje ato zgjidhjet qe PD ka menduar ne konferencen e zhvilluar nga Konrad Adenauer.

“Ne oren 11.00, Partia Demokratike, ne bashkepunim me Fondacionin Konrad Adenauer, organizojne konferencen “Sfida dhe vizione ne shendetesi”, ku merr pjese dhe Kryetari i PD, Lulzim Basha”,thuhet ne njoftimin e PD.

SFIDA DHE VIZIONE

Kujtojme se PD paditi ne SPAK emra te njohur qe jane marre me reformat ne shendetesi, duke filluar qe me ministren aktuale te shendetesise, Ilir Beqja dhe deri tek Vilma Nushi.

Vijon…

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje