LAJM I FUNDIT/Vetëvaret në burgun ‘313’ i dënuari nga Kukësi

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun ‘313’. Një 43-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvaruar.

Sipas BW, mësohet se viktimë është i burgosuri Bilbil Hasani, nga Kukësi. Hasani ishte arrestuar në vitin 2019 për veprën penale “Vjedhje”.

vijon..

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje