Tag: vetvrasja

“Unë s’dua të shtrohem”, mjekja e familjes tregon telefonatën e fundit...

Detaje të reja dalin në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi pak ditë më parë në spitalin “Shefqet Ndroqi”, ku një 65-vjeçar i...

E rëndë në Llogara, recepsionisti i një kompleksi turistik gjendet pa...

Recepsionisti i një kompleksi turistik në Llogara gjendet pa shenja jete. Policia e Vlorës dyshon se 50-vjeçari është vetëvarur me litar në një objekt. Hetimet...

INTERVISTA/Mikesha e 29-vjeçarit që u vetvra: Ishte i qeshur, kur nisi...

Xhino Koça, 29-vjeçari me portretin e qeshur, nga qyteti bregdetar i Durrësit, nuk jeton më. I shtruar në spital i infektuar nga COVID-19, Xhino...

I riu me koronavirus u vetëvra, reagon spitali “Shefqet Ndroqi”

Spitali “Shefqet Ndroqi” ka reaguar pas ngjarjes tragjike të ndodhur mëngjesin e sotëm, ku një pacient me COVID-19 i dha fund jetës duke u...

Zbulohen detaje nga vetëvrasja e biznesmenit në Tiranë, familjarët: U fiksua...

Detaje të tjera janë mësuar mbi vetëvrasjen e milionerit Eugert Lazaj, i cili u gjet i pajetë nga të afërmit në vilën luksoze në...

“Izolimi e përkeqësoi”, Flet vëllai i Bilbil Hasanit: Si e morëm...

Mëngjesin e djeshëm, i burgosuri Bilbil  Hasani vrau veten duke u mbytur me çarçaf, pasi kishte shfaqur probleme mendore dhe instancat perkatese nuk ishin...

LAJM I FUNDIT/Vetëvaret në burgun ‘313’ i dënuari nga Kukësi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun ‘313’. Një 43-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvaruar. Sipas BW, mësohet se viktimë është...

Fuga ngre dyshimin: Ish kryeministri Mehmet Shehu, në atë dhjetor 1981,...

Mes problemeve të tjera, që akademiku Artan Fuga gjithmonë iu kushton kohë për ti analizuar, këtë herë është rikthyer pas në kohë për të...

I varuar nga droga dhe i papunë, kunati i deputetit të...

Një 25 vjeçar u vetëvra me pistoletë në Roskovec të Fierit mesditën e së dielës, për shkaqe që ende nuk janë mësuar. Edhe pse nuk...