Berisha nxjerr dhe njëherë videon: Shikoni si e qëllojnë studentin horrat e Edvinit

Ndaje

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video, e cila sipas tij tregon sesi eshte dhunuar studenti i cili diten e djeshme pati guximin te kundershtonte kryeministrin Edi Rama gjate diplomimit te 1000 studenteve te mjekesise.

“Pamje unike! Shikoni me vëmendje si qëllojnë studentin, narkohorrat e shoqërimit të Edvin Kristaq Mafisë, pse guxoi t’i bëjë një pyetje kryehorrit! Dënoj me ashpërsinë më të madhe, aktin publik kafshëror ndaj studentit dhe iu bëj thirrje të gjithë studentëve të universiteteve të vendit të reagojnë të bashkuar ndaj këtij akti të pashembullt në botë”,-shkruan Berisha krahas videos.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje