Tag: dhuna

Videoja e dhunës ndaj pensionistit në Tiranë, i hiqet leja tregtarit

Dy ditë me pare beri buje ne rrjetet sociale nje video amatore, e postuar dhe nga ish-kryeministri Sali Berisha, ku një tregtar te Pazari...

Parandalohet krimi në Lezhë, arrestohet vjehrri që kërcënonte dhe rrihte nusen...

Një 65-vjeçar që ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nuses së djalit dhe e kërcënonte se do ta vriste, u vë në pranga. “Specialistët e...

Qëlloi gruan dhe tentoi të hidhej nga ballkoni, vajza e çiftit...

Fax News ka pasur një komunikim ditën e sotme me vajzën e çiftit që u përfshi mbrëmjen e djeshme në një konflikt, e ku...

Pas vendimit të Gjykatës dhe denoncimit për dhunë reagon deputeti: Fajin...

Ka qënë i shkurtër reagimi i  Kujtim Gjuzit, pasi vendimi i gjykates per te mori dhenë dhe u publikua nga te gjitha mediat. Vetem pak...

Hajdari mban fjalimin emocionues në Parlament: Edhe unë kam qenë viktimë...

Deputetja e opozitës së djathtë në Kuvend, Rudina Hajdari mbajti një fjalim emocionues, në seancën kushtuar problemeve të qytetarëve. Ajo e nisi fjalimin e...

Tmerr në Dibër, 6 persona me kapuçë grabitin dhe dhunojnë çiftin...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në Dibër. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Çernene në zonën e Maqellarës në Dibër. 6 persona me...

Berisha nxjerr dhe njëherë videon: Shikoni si e qëllojnë studentin horrat...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video, e cila sipas tij tregon sesi eshte dhunuar studenti i cili diten e djeshme pati guximin te...

DETAJE/24-vjeçarja plagos rëndë motrën e saj, dhunë ndaj bashkëshortes në një...

Një vajzë 24-vjeçare eshte arrestuar nga policia, pasi eshte kapur duke dhunuar motren e saj. "Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1...

VIDEO/‘Mbylle se të thera’ dhunonte në mënyrë ç’njerëzore vajzën e saj,...

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës dhunën “kafshërore” ndaj një vajze të mitur nga nëna e saj. Disa video të mbërritura në emisionin...

Panik në familje, burri kërcënon me jetë gruan në Krujë, ndërhyn...

Një 48-vjeçar është arrestuar nga Policia e Krujës, pasi akuzohet për dhunë në familje. Në pranga ka rënë shtetasi A. E., banues në Larushkë të...