VIDEO/Rama dhe Veliaj i japin shtëpi të re familjes se prekur nga tërmeti, por nuk iu hapet dera

Ndaje

Një moment i pakëndshëm ka ndodhur në familjen Dervishi në Dajt, ku kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga kryebashiaku Erion Veliaj shkoi që t’u dorëzonin çelestat e banesës së re.

Banesa në fjalë u rikonstruktua pasi u dëmtua nga tërmeti i 21 shtatorit. Në momentin kur iu dorëzuan çelësat e shtëpisë pati vështirësi në hapjen e derës. Në video shihet qartë se edhe kryebashkiaku Veliaj pas disa provash nuk ia doli.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje